Объявления
Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Львовская область » Львов » Мебель и интерьер » Дизайн интерьеров, обустройство » Услуги » Подать объявление бесплатно

Вигідна пропозиція з продажу систем кріплення

Объявление размещено: 13.02.2018 12:18
Услуги
Цена: 1 000 UAH


Спеціальна пропозиція для осучаснення освітніх закладів, галерей, музеїв, ресторацій. Наша компанія займається продажем галерейних підвісок. Це система кріплень для вивішування різного роду документів, фотогафій, малюнків, картин та елементів декору . Саме тому ArTiteq пропонує модернізувати різного виду заклади . Таку практику проводять у всіх європейских установах, і це справді допомагає уникнути ряду незрчуностей. Каталог товарів досить широкий, тому ми можемо підібрати варіант який підійде саме Вам. Також наша фірма довгий час співпрацює з закладами освіти та культури тому пропонує їм програму знижок до 23%.
Переваги даних систем:
1. Багатофункціональність - у звязку з тим, що каталог систем є досить великий, можна підібрати кріплення на різний смак та функціонал(від фіксації як невеликих візиток до фіксування громістких картин)
2. Просте та варіативне розміщення - річ яка зафіксована на наших системах легко рухається по всій довжині кріплень, та без проблем знімається/міняється на нову протягом декількох секунд. Обладнавши наприклад клас нашими підвісками за декілька хвилин можна повністю переоформити його під тематику уроку.
3.. Надійність та безпечність - системи витримують вагу до 50-60кг та надійно фіксуються на стіні, тому не заподіють шкоди оточуючим.
4. Простота монтажу - для встановлення кріплень непотрібно додаткових навичок.
5. Сучасний вигляд - системи кріплень не є габаритними та ідеально підійдуть до будь-якого інтер'єру.

Контакты автора объявления
Имя: Андрій
Телефон: 0661141982
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Львов
Регион: Львовская область
Адрес: вулю Городоцька
Фотографии объявления

Статистика просмотров. загрузка ...


все объявления автора

ID объявления: 4119608
Бесплатное объявление


Доска объявлений / Все объявления